Tyrkysový sedací vak BeanBag Roller

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé... více informací »
Tyrkysový sedací vak BeanBag Roller
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé...

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé děti i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 50 cm Barva: tyrkysová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Barva tyrkysová-Zelená
Super kus jde sehnat jednoduše tady a teď na našem webu ve známé rubrice sedací vaky. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Tyrkysový sedací vak BeanBag Roller od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. najdete tady teď skutečně levně! V akci od 1 099 Kč.