Univerzální regál Dago

Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 70 cm. Regál se čtyřmi policemi do kterékoliv místnosti. Univerzální použití. Velký výběr barevných... více informací »
Univerzální regál Dago
Značka: Donna Shop
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 70 cm. Regál se čtyřmi policemi do kterékoliv místnosti. Univerzální použití. Velký výběr barevných...

Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 70 cm. Regál se čtyřmi policemi do kterékoliv místnosti. Univerzální použití. Velký výběr barevných variant.

Materiál lamino
Počet polic 4 police
Šířka 90 cm
Výška 70 cm
Hloubka 25 cm
Stav zboží při dodání v demontu Kvalitní a velmi žádaný produkt Univerzální regál Dago jde pořídit právě teď na našem webu v populární sekci regály a poličky! Podívejte se na parádní výrobky z naší kategorie za outletovou cenu! Populární značka Donna Shop svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční a ve slevě produkt Univerzální regál Dago od populární značky Donna Shop snadno seženete na našich stránkách teď právě ve slevě. Nabídka od 1 249 Kč.