Univerzální sedací souprava Luneta černo-šedá

Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená,... více informací »
Univerzální sedací souprava Luneta černo-šedá
13 681 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená,...

Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená, že lze sestavit jak do pravého, tak do levého rohu a tím je tedy vhodná do jakéhokoli interiéru. Provedení černá-světle šedá. Opěrákové polštáře jsou volně položené. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 232 cm – hloubka 180 cm – výška 75/92 cm – rozměr spaní 125×200 cm – hloubka sedu 50 cm Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ano
Barva šedá-černá
Unikátní kus Univerzální sedací souprava Luneta máte možnost sehnat bezprostředně tady u nás zařazený v sekci sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této známé rubriky za báječnou cenu.

Oblíbený a akční produkt Univerzální sedací souprava Luneta černo-šedá od dodavatele s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. snadno seženete momentálně na webu za akční cenu. Nyní zakoupíte za 13 681 Kč.