Univerzální sedací souprava Santiago

Prostornou sedací soupravu Santiago nabízíme v černé ekokůži Madryt 1100 (korpus), sedáky a opěráky jsou čalouněné šedou látkou Vida 96. Sedací... celý popis>
Univerzální sedací souprava Santiago
24 999 Kč
Ověřit dostupnost

Prostornou sedací soupravu Santiago nabízíme v černé ekokůži Madryt 1100 (korpus), sedáky a opěráky jsou čalouněné šedou látkou Vida 96. Sedací souprava ve tvaru U má snadno rozložitelnou spací funkci a 2 úložné prostory pro ložní prádlo. Prošívání na sedáku a opěradlech tvoří atraktivní vizuální prvek. Sedací souprava Santiago bude krásným doplňkem každého obývacího pokoje. Moderní rohové sedací soupravy se vyznačují nejen atraktivním vzhledem, ale také řešeními, která ovlivňují funkčnost při používání. Rohová sedací souprava Santiago je právě takový model. Při její výrobě byl kladen důraz na pohodlí při odpočinku a obecný komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka-Ekokůže
Výška 81Tento oblíbený produkt je dostupný teď tady na stránkách ve známé rubrice sedací soupravy. Nyní pořídíte skvělé produkty z této populární sekce za výborné peníze. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní produkty Přesvědčte se sami!

Výjimečný a žádaný produkt Univerzální sedací souprava Santiago od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. získáte momentálně opravdu levně! Momentálně k dispozici za 24 999 Kč.