Úzká knihovna Nismo

Šířka 50 cm, výška 200 cm, hloubka 40 cm. Designová knihovna do obývacího pokoje se třemi šuplíky. Na výběr bílé provedení v kombinaci s... více informací »
Úzká knihovna Nismo
Značka: Donna Shop
3 059 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 50 cm, výška 200 cm, hloubka 40 cm. Designová knihovna do obývacího pokoje se třemi šuplíky. Na výběr bílé provedení v kombinaci s...

Šířka 50 cm, výška 200 cm, hloubka 40 cm. Designová knihovna do obývacího pokoje se třemi šuplíky. Na výběr bílé provedení v kombinaci s dřevěným dekorem dub zlatý nebo grafitově šedé provedení v kombinaci s bílou barvou a dekorem dub artisan. Dostatek místa na seřazení vašich knih.

Typ přímé
Materiál lamino
Šířka 50 cm
Výška 200 cm
Hloubka 40 cm
Stav zboží při dodání v demontu Nový produkt můžete nakoupit právě teď tady u nás umístěný v kategorii knihovny! Pořiďte si podobné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! U zákazníků oblíbená značka Donna Shop má na skladě vysoce kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Hodně žádaný výrobek Úzká knihovna Nismo od skvělého a známého výrobce Donna Shop jednoduše naleznete zde nyní za super cenu. V současnosti za 3 059 Kč.