vá šatní skříň s nástavcem Melany

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Šatní skříň  s posuvnými dveřmi, se zrcadlem a nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní... více informací »
vá šatní skříň s nástavcem Melany
Značka: Donna Shop
10 739 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Šatní skříň  s posuvnými dveřmi, se zrcadlem a nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní...

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Šatní skříň  s posuvnými dveřmi, se zrcadlem a nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní tyčí.  Dostupná ve čtyřech barevných kombinacích. Ideální do ložnic, dětských pokojů či předsíni.

Typ přímé
Materiál lamino
Barva bílá
Počet dvířek 4 dvířka
Výška 245 cm
Dekor dub sonomaKvalitní produkt vá šatní skříň s máte možnost získat již dnes tu na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Mrkněte na ještě jiné výrobky z této kategorie za super cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný produkt vá šatní skříň s nástavcem Melany od společnosti Donna Shop lze nakoupit tady téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 10 739 Kč.