Válenda Liana levá – Malmo 6/Malmo 90

Šířka 215 cm, plocha na spaní 180 x 150 cm. Praktická růžovo-šedá rozkládací válenda s úložným prostorem zajistí Vám i Vaší rodinně... více informací »
Válenda  Liana levá - Malmo 6/Malmo 90
Značka: Donna Shop
7 619 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 215 cm, plocha na spaní 180 x 150 cm. Praktická růžovo-šedá rozkládací válenda s úložným prostorem zajistí Vám i Vaší rodinně...

Šířka 215 cm, plocha na spaní 180 x 150 cm. Praktická růžovo-šedá rozkládací válenda s úložným prostorem zajistí Vám i Vaší rodinně pohodlí a navíc se stane designovým prvkem Vašeho pokoje. Zadní strana válendy je čalouněná. Kombinace barev Malmo 61/Malmo 90 skladem.

Rozkládání rozkládací
Barva růžová;šedá
Materiál čalounění látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Plocha na spaní 150 x 180 cm
Orientace levostranné
Unikátní a oblíbený produkt Válenda Liana levá – Malmo 6/Malmo 90 je k sehnání bez problémů tady na našem webu ve známé sekci pohovky! Nyní koupíte vyjímečné kusy z této oblíbené sekce za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele Donna Shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Donna Shop má k dispozici velmi kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Ve slevě tento kus Válenda Liana levá - Malmo 6/Malmo 90 od známé značky Donna Shop naleznete tady téměř zdarma. Teď za akční cenu 7 619 Kč.