Věšák do chodby Roby

Šířka 66 cm, hloubka 12 cm, výška 15 cm. Velké háčky 4 ks. Minimalistické řešení nejen pro minimalistickou předsíň, to je tento nový... více informací »
Věšák do chodby Roby
Značka: Donna Shop
699 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 66 cm, hloubka 12 cm, výška 15 cm. Velké háčky 4 ks. Minimalistické řešení nejen pro minimalistickou předsíň, to je tento nový...

Šířka 66 cm, hloubka 12 cm, výška 15 cm. Velké háčky 4 ks. Minimalistické řešení nejen pro minimalistickou předsíň, to je tento nový nástěnný věšák. Na klíče, nebo klobouk, to už necháme na Vás

Typ nástěnné
Materiál lamino
Počet háčků 4 háčky
Ozdobný pásek bez pásku
Šířka 66 cm
Výška 15 cmTento velmi oblíbený produkt naleznete prostě tu v kategorii věšáky! Získejte podobné produkty z této rubriky na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel Donna Shop pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další prověřené produkty od značky Donna Shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Věšák do chodby Roby od top značky Donna Shop pořídíte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Akční cena 699 Kč.