Věšák na zeď Desin

Šířka 60 cm, hloubka 21 cm, výška 150 cm. Nástěnný věšák do předsíně / předsíňová stěna se zrcadlem a policí. 3 velké háčky + 1 menší... více informací »
Věšák na zeď Desin
Značka: Donna Shop
2 039 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 60 cm, hloubka 21 cm, výška 150 cm. Nástěnný věšák do předsíně / předsíňová stěna se zrcadlem a policí. 3 velké háčky + 1 menší...

Šířka 60 cm, hloubka 21 cm, výška 150 cm. Nástěnný věšák do předsíně / předsíňová stěna se zrcadlem a policí. 3 velké háčky + 1 menší věšák na klíče a tašky. 

Typ nástěnné
Materiál lamino
Počet háčků 4 háčky
Ozdobný pásek bez pásku
Šířka 60 cm
Výška 150 cm Tento výjimečný výrobek Věšák na zeď Desin můžete najít bez problémů tu na našem webu ve známé rubrice věšáky! Vyhledejte si parádní produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další vybrané produkty od značky Donna Shop. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Donna Shop dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento zlevněný výrobek Věšák na zeď Desin od odblíbeného výrobce Donna Shop můžete pořídit právě opravdu levně! Ceny již od 2 039 Kč.