Věšák s háčky Marlo

Šířka 70 cm, výška 30 cm, hloubka 24 cm. Věšák do předsíně se 4 háčky, policí a tyčí na ramínka. Promyšlené řešení do malých... více informací »
Věšák s háčky Marlo
Značka: Donna Shop
819 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 70 cm, výška 30 cm, hloubka 24 cm. Věšák do předsíně se 4 háčky, policí a tyčí na ramínka. Promyšlené řešení do malých...

Šířka 70 cm, výška 30 cm, hloubka 24 cm. Věšák do předsíně se 4 háčky, policí a tyčí na ramínka. Promyšlené řešení do malých předsíní. Výběr z modelů háčků i dekorů desky.

Typ nástěnné
Materiál lamino
Počet háčků 4 háčky
Ozdobný pásek bez pásku
Šířka 70 cm
Výška 30 cm Velmi oblíbený produkt Věšák s háčky Marlo je k dostání již dnes tady u nás zařazený v rubrice věšáky. Získejte oblíbené produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! Tento výrobce Donna Shop má k dispozici top výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele Donna Shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený kus Věšák s háčky Marlo od odblíbeného výrobce Donna Shop máte možnost pořídit v naší online nabídce opravdu výhodně. Za bezkonkureční cenu 819 Kč.