Věšák s tyčí na ramínka Hari

Šířka 60 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Nástěnný věšák s policí, tyčí na ramínka a šesti háčky. Šikovný pomocník do menších... více informací »
Věšák s tyčí na ramínka Hari
Značka: Donna Shop
1 439 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 60 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Nástěnný věšák s policí, tyčí na ramínka a šesti háčky. Šikovný pomocník do menších...

Šířka 60 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Nástěnný věšák s policí, tyčí na ramínka a šesti háčky. Šikovný pomocník do menších předsíní a šaten.

Typ nástěnné
Materiál lamino
Počet háčků 6 háčků
Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem
Šířka 60 cm
Výška 100 cm
Hodně žádaný produkt Věšák s tyčí na ramínka Hari lze nakoupit také tady a teď na našem webu v sekci věšáky. Nyní si můžete vybrat ještě další zboží z této populární sekce ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbený výrobce Donna Shop vám poskytuje vynikající sortiment. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další vybrané produkty značky Donna Shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Věšák s tyčí na ramínka Hari s osvědčenou značkou Donna Shop můžete získat na našich stránkách za akční cenu. Akční cena od 1 439 Kč.