Vitrína 009

Vitrína má 3 zásuvky a 2 police a je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je... více informací »
Vitrína  009
5 264 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína má 3 zásuvky a 2 police a je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je...

Vitrína má 3 zásuvky a 2 police a je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm, vrchní desky mají sílu 25 mm, čímž je zajištěna vysoká stabilita nábytku. Vitrína má 0,5 mm ABS hrany. Vyobrazený dezén navarra – vybírat můžete i jiné dezény viz volitelné parametry. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí sektorového systému Rea Denisa. K vitríně si můžete objednat také sadu 2 kusů skleněných poliček a LED osvětlením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Rea Denisa
Materiál Lamino-Sklo Vysoce kvalitní produkt lze získat rovnou tady na stránkách ve známé sekci vitríny. Připravili jsme zcela nové produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává špičkové výrobky. Náš sortiment je široký, mrkněte na další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Vitrína 009 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady teď právě levně! Nabídky od 5 264 Kč.