Vitrína 1D1W1S,

Vysokou vitrínu Tips 1D1W1S nabízíme z lamina o síle 16 mm v dezénu dub sonoma. Vitrínu se zásuvkou, částečně prosklenými a... více informací »
Vitrína  1D1W1S
1 989 Kč
Ověřit dostupnost
Vysokou vitrínu Tips 1D1W1S nabízíme z lamina o síle 16 mm v dezénu dub sonoma. Vitrínu se zásuvkou, částečně prosklenými a...

Vysokou vitrínu Tips 1D1W1S nabízíme z lamina o síle 16 mm v dezénu dub sonoma. Vitrínu se zásuvkou, částečně prosklenými a plnými dvířky chrání ABS o síle 0,5mm. Pojezdy zásuvky jsou kovové, úchytky plastové. Kombinujte dle potřeby i s dalšími prvky z kolekce Tips, kterými vybavíte nejen předsíň, ale i obývací či studentský pokoj. Dodáváme v demontu. Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo
Výška 195 Kvalitní kus Vitrína 1D1W1S, máte možnost najít aktuálně tu na našem webu zařazený v kategorii vitríny! Nyní si můžete koupit ostatní kousky z této známé rubriky za outletovou cenu!

Kvalitní kousek Vitrína 1D1W1S, od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. je k dostání v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 989 Kč.