Vitrína 1D1W1S

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou... více informací »
Vitrína  1D1W1S
2 412 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou...

Praktická vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Vysokou vitrínu s částečně prosklenými a plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní vitrína je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Vysokou vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo
Šířka 40 Unikátní a žádaný výrobek jde nakoupit rovnou tady u nás umístěný v kategorii vitríny. Prozkoumejte nové kousky z naší kategorie za extra cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělé produkty.

Vynikající produkt Vitrína 1D1W1S od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás se slevou! Teď za akční cenu 2 412 Kč.
Prozkoumejte také od výrobce FORLIVING s.r.o.