Vitrína 1W3S

Vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Vitrínu s prosklenými dvířky a 3 zásuvkami nabízíme v dezénu dub sonoma.... více informací »
Vitrína  1W3S
5 521 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Vitrínu s prosklenými dvířky a 3 zásuvkami nabízíme v dezénu dub sonoma....

Vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Vitrínu s prosklenými dvířky a 3 zásuvkami nabízíme v dezénu dub sonoma. Doporučujeme zakoupení moderního LED osvětlení (viz varianty produktu). Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Norton.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Norton
Dekor dub sonoma Ve slevě tento produkt Vitrína 1W3S naleznete aktuálně na stránkách v populární sekci vitríny. Získejte ještě podobné zboží z této populární sekce za výborné peníze. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. má na skladě vynikající sortiment.

Akční produkt Vitrína 1W3S značky FORLIVING s.r.o. seženete zde teď se slevou. Ceny již od 5 521 Kč.