Vitrína 2,

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Vitrína  2
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Vitrína je vyrobená z lamina s ABS hranami v barevném provedení bílého dřeva jasanu. Skvěle doplní váš další nábytek nejen ze stejné kolekce. Dvoudveřová vitrína disponuje plnými a sklěněnými dvířky, za nimiž se ukrývají police pro vše, co si chcete uschovat nebo vystavit. Čela dvířek jsou opatřena kovovými úchytkami. Pro útulnější efekt lze dovybavit LED osvětlením. Použitý materiál je o síle 16 až 48 mm. Vitrína je k dispozici také v dalších barevných provedeních. Dodáváme v demontu. Provedení: jasan bílá lamino / ABS hrany Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino-Sklo
Unikátní a žádaný výrobek Vitrína 2, lze sehnat přímo tu na webu v rubrice vitríny! Získejte nové produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává špičkové produkty. A to je teprve začátek! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Vitrína 2, od populární značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď téměř zdarma. Nabídky od 6 240 Kč.