Vitrína 2D2W1S

Vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Vitrínu se zásuvkou, 2 plnými a 2 prosklenými dvířky nabízíme v dezénu dub... více informací »
Vitrína  2D2W1S
Vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Vitrínu se zásuvkou, 2 plnými a 2 prosklenými dvířky nabízíme v dezénu dub...

Vitrína z lamina s ABS hranamiz kolekce Norton. Vitrínu se zásuvkou, 2 plnými a 2 prosklenými dvířky nabízíme v dezénu dub sonoma. Doporučujeme zakoupení moderního LED osvětlení (viz varianty produktu). Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Vitrínu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Norton.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Norton
Dekor dub sonoma Kvalitní a žádaný kousek máte možnost získat již dnes u nás umístěný v kategorii vitríny. Vyhledejte si podobné produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento velmi oblíbený kus Vitrína 2D2W1S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. naleznete tady téměř zdarma! Akční ceny od 5 269 Kč.