Vitrína ADAM 1w

Vitrínu ADAM 1W nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší... více informací »
Vitrína ADAM 1w
Vitrínu ADAM 1W nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší...

Vitrínu ADAM 1W nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Vitrína s částečně prosklenými dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je dělený 5 policemi. Při objednání si zvolíte pravé či levé otevírání dvířek. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino-MDF
Neodolatelný produkt jde nakoupit teď tu na našem webu zařazený v sekci vitríny! Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky za super peníze. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje top zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční produkt Vitrína ADAM 1w od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde levně! Ceny od 6 200 Kč.