Vitrína DN4

Moderní vitrínu Dorian DN4 se 4 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením,... více informací »
Vitrína  DN4
8 997 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní vitrínu Dorian DN4 se 4 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením,...

Moderní vitrínu Dorian DN4 se 4 dvířky nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub april. Stylová dekorativní lišta s LED osvětlením, černé detaily a kovové úchytky dodávají nábytku nádech luxusu. Prostor za dvířky dělí police, do těch skleněných doporučujeme přikoupení LED osvětlení s bílým podbarvením. Potřebujete-li ještě více úložných prostorů, prohlédněte si atraktivní kolekci Dorian a vyskládejte si obývací pokoj či jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy nábytku Dorian mají sílu lamina a MDF 16mm, hrany chrání ABS 0,5 mm a 1,5 mm. Vrchní desky jsou z lamina o síle 22 mm. Přední fronty jsou potaženy PVC folií. Nožky i úchytky jsou kovové, sklo na předních plochách temperované. Další předností je systém tichého dovírání dvířek. Zásuvky mají kvalitní GTV pojezdy s plnovýsuvem. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo
Výška 84 Kvalitní a žádaný produkt Vitrína DN4 je k dispozici prostě tu na webu v kategorii vitríny. Nyní získáte jiné produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající produkty A to ještě není vše. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Vitrína DN4 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách teď právě levně. Aktuálně v akci za 8 997 Kč.