Vitrína GR4

Vitrínu Gray GR4 se 3 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti... více informací »
Vitrína  GR4
7 507 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrínu Gray GR4 se 3 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti...

Vitrínu Gray GR4 se 3 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Do vitríny si můžete přiobjednat efektní LED osvětlení modré barvy, které zvýrazní vystavené předměty a zároveň po západu slunce navodí příjemnou a uklidňující atmosféru v místnosti. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 90

Nejprodávanější produkt Vitrína GR4 originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady teď právě za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za 7 507 Kč.