Vitrína GR5

Vitrínu Gray GR5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti... více informací »
Vitrína  GR5
Vitrínu Gray GR5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti...

Vitrínu Gray GR5 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Do vitríny si můžete přiobjednat efektní LED osvětlení modré barvy, které zvýrazní vystavené předměty a zároveň po západu slunce navodí příjemnou a uklidňující atmosféru v místnosti. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 143Ve slevě tento produkt Vitrína GR5 máte možnost získat právě nyní tu na stránkách v kategorii vitríny! Nyní najdete vyjímečné kusy z naší sekce snadno online.

Unikátní produkt Vitrína GR5 od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte tady teď extra výhodně. Nabídky již od 6 899 Kč.