Vitrína GR7

Vysokou vitrínu Gray GR7 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli... více informací »
Vitrína  GR7
6 302 Kč
Ověřit dostupnost
Vysokou vitrínu Gray GR7 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli...

Vysokou vitrínu Gray GR7 se 2 dvířky nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Do vitríny si můžete přiobjednat efektní LED osvětlení modré barvy, které zvýrazní vystavené předměty a zároveň po západu slunce navodí příjemnou a uklidňující atmosféru v místnosti. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 196Tento velmi žádaný produkt Vitrína GR7 máte možnost najít právě zde na našich stránkách v rubrice vitríny. Nyní můžete koupit unikátní zboží ve zmíněné sekci ve výprodejové akci!

Tento kvalitní a levný produkt Vitrína GR7 od kvalitního výrobce FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat právě nyní na našich stránkách extra se slevou! Akční ceny již od 6 302 Kč.