Vitrína , hickory / grafit

Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva.Dezén vitríny... více informací »
Vitrína
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva.Dezén vitríny...

Kombinovaná vitrína z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožkami z masivního dřeva.Dezén vitríny vhodně kombinuje dřevo dubu jackson hickory s barvou grafitu. K dispozici budete mít 2 úložné prostory za dvířky. Vitrínu lze dovybavit LED osvětlením. Dodáváme v demontu. Jedna dvířka jsou prosklená, za ně tedy můžete umístit vše, co chcete mít neustále na očích. Oba prostory snadno otevřete pouhým dotykem – dvířka jsou totiž vybavena moderním systémem PUSH UP. Provedení: dub jackson hickory / grafit masiv / lamino / ABS hrany Podívejte se také na další nábytek Custodie – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 54
Hloubka 39
Hodně žádaný produkt Vitrína , hickory / grafit naleznete zrovna tu na našem webu zařazený v sekci vitríny! Vyberte si jiné zboží ve zmíněné kategorii za skvělou cenu.

Diskontní výrobek Vitrína , hickory / grafit od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách nyní téměř zdarma! Nabídky od 4 990 Kč.