Vitrína LAR-12

Nízká vitrína Lars s dvířky a zásuvkou vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu.... více informací »
Vitrína  LAR-12
7 695 Kč
Ověřit dostupnost
Nízká vitrína Lars s dvířky a zásuvkou vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu....

Nízká vitrína Lars s dvířky a zásuvkou vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 80
Výška 142

Tento neodolatelný kus Vitrína LAR-12 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte tady téměř zdarma. Právě teď jen za 7 695 Kč.