Vitrína LOFT 1W1S

Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový... více informací »
Vitrína LOFT 1W1S
Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový...

Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Úložné prostory naleznete v praktické zásuvce a ve 3 policích za prosklenými dvířky. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo
Výška 192,5
Tento nejprodávanější produkt Vitrína LOFT 1W1S jde pořídit také tu na stránkách umístěný v rubrice vitríny. Nyní můžete koupit skvělé produkty z naší sekce ve slevě! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Vitrína LOFT 1W1S od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady a teď právě v akci! Právě teď jen za 5 131 Kč.