Vitrína SB5

Širokou vitrínu Snobi SB5 se 3 dvířky nabízíme z lamina v teplém dekoru dubu craft v kombinaci se zářivým bílým leskem, který... více informací »
Vitrína  SB5
7 335 Kč
Ověřit dostupnost
Širokou vitrínu Snobi SB5 se 3 dvířky nabízíme z lamina v teplém dekoru dubu craft v kombinaci se zářivým bílým leskem, který...

Širokou vitrínu Snobi SB5 se 3 dvířky nabízíme z lamina v teplém dekoru dubu craft v kombinaci se zářivým bílým leskem, který ozvláštní interiér a působí velmi útulně. Velké plastové úchyty vytváří zajímavý detail spolu se stylovými tmavými nožkami. Pohledová část nábytku upoutá díky kombinaci jednoduchých bílých a dubových vyfrézovaných dvířek. Výška nožek vám usnadní úklid pod vitrínou, do které si vystavíte své fotografie a oblíbené předměty. Sklo ve dveřích vitrín je tvrzené. Dodáváme v demontu. Doporučujeme přikoupení moderního LED osvětlení (barva bílá teplá). Prohlédněte si celou kolekci Snobi, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně. Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Korpus hraněný ABS 0,5 mm. / 1,5 mm. Fronty jsou potaženy folií PVC. Systém tichého dovírání dvířek ve standardu, integrovaný v pantu. Zásuvkové pojezdy kuličkové GTV s plným výsuvem. Nohy plastové bez možnosti regulace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 90

Designový výrobek Vitrína SB5 od top výrobce FORLIVING s.r.o. je k dostání právě téměř zdarma! Akční ceny již od 7 335 Kč.