Vitrína TS3

Elegantní vitrína vyrobená z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus vitríny má sílu 28 mm. V rámci volitelných... více informací »
Vitrína  TS3
10 908 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní vitrína vyrobená z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus vitríny má sílu 28 mm. V rámci volitelných...

Elegantní vitrína vyrobená z kvalitního lamina je součástí kolekce Tes. Korpus vitríny má sílu 28 mm. V rámci volitelných variant lze zvolit dezén lamina. Vitrína má 2 dvířka s prosklením, 2 plná dvířka a 2 praktické zásuvky. Zásuvky a dvířka jsou vyrobena z MDF o síle 16 mm. Vitrína má hrany ABS. Tuto kolekci snoubí elegance a moderní provedení. Nábytek lze využít při zařizování obývacích pokojů nebo jídelen v moderním stylu. Eleganci celé kolekce Tes podtrhuje dotykový bezúchytkový systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Vitrína je dodávána včetně LED osvětlení. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí kolekce Tes.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Tes
Materiál MDF-Lamino-Sklo
Nejprodávanější výrobek Vitrína TS3 můžete sehnat právě zde na našem webu v rubrice vitríny! Nyní koupíte skvělé kousky z naší rubriky snadno online!

Tento diskontní produkt Vitrína TS3 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady a teď právě ve slevě. Nyní lze objednat jen za 10 908 Kč.