Vitrína W1S

Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte... více informací »
Vitrína  W1S
Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte...

Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Vitrína disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dveře a čelo zásuvky z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Vitrína W1S je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub lefkas-borovice andersen
Kolekce Provence
Super kus lze zakoupit teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice šatní skříně. Najděte si ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Vitrína W1S od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě zde levně! Nyní za akční cenu 4 352 Kč.