Vitrína W2S

Vitrína Brillo disponuje 2 zásuvkami, a 3 lamino policemi. Součástí vitríny není LED osvětlení. Korpus vitríny je v bílé... více informací »
Vitrína  W2S
7 035 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína Brillo disponuje 2 zásuvkami, a 3 lamino policemi. Součástí vitríny není LED osvětlení. Korpus vitríny je v bílé...

Vitrína Brillo disponuje 2 zásuvkami, a 3 lamino policemi. Součástí vitríny není LED osvětlení. Korpus vitríny je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-šedá
Kolekce Brillo Levný produkt Vitrína W2S lze sehnat jednoduše tady na našich stránkách v populární sekci vitríny! Nyní si můžete pořídit zcela nové kousky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. poskytuje skvělé zboží Podívejte se sami! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Vitrína W2S od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde skutečně výhodně! Právě teď jen za 7 035 Kč.