Vysoká vitrína 1D1W

Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W
5 402 Kč
Ověřit dostupnost
Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné...

Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné a 2 dřevěné police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Doporučujeme přiobjednat LED osvětlení (viz varianty produktu). Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF-Sklo
Výška 190Tento vynikající kousek Vysoká vitrína 1D1W lze koupit taky tady na našich stránkách ve známé rubrice vitríny! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky

Vynikající výrobek Vysoká vitrína 1D1W od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. získáte zde teď právě v akci! Nyní pořídíte jen za 5 402 Kč.