Vysoká vitrína 1D1W1S

Vysokou vitrínu Vigo 1D1W1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Vitrínu z lamina o síle 16 mm (horní deska, korpusy) a MDF 16... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W1S
7 059 Kč
Ověřit dostupnost
Vysokou vitrínu Vigo 1D1W1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Vitrínu z lamina o síle 16 mm (horní deska, korpusy) a MDF 16...

Vysokou vitrínu Vigo 1D1W1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Vitrínu z lamina o síle 16 mm (horní deska, korpusy) a MDF 16 mm (čelo zásuvky a dvířek) chrání ABS hrany. Vitrína má 2 plná a 2 prosklená dvířka a ve spodní části praktickou zásuvku. Pojezdy jsou kuličkové plnovýsuvné. Přední čela jsou olepená folií v bílém vysokém lesku. Do prosklené části doporučujeme přikoupení LED osvětlení (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Prohlédněte si všechny prvky z moderní kolekce Vigo, která má své kouzlo a jemnost a zaručeně rozzáří každý interiér. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo
Výška 202 Tento neodolatelný kus Vysoká vitrína 1D1W1S jde koupit aktuálně tady na stránkách ve známé kategorii vitríny. Nyní najdete vyjímečné výrobky z této známé sekce za výprodejovou cenu! Známá značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o prvotřídní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Vysoká vitrína 1D1W1S od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás právě ve slevě! Akční ceny od 7 059 Kč.