Výsuvná postel 8

Postel výsuvná dvojitá ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle... více informací »
Výsuvná postel  8
9 468 Kč
Ověřit dostupnost
Postel výsuvná dvojitá ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle...

Postel výsuvná dvojitá ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle 25 mm a 16 mm s ABS hranou 0,6 mm. Jedná se o zajímavě řešené dvoulůžko, kdy při nedostatku prostoru uložíte dvě děti na jednu postel. Postel je doáváná včetně dvou zásuvek, ale nezahrnuje matraci a rošt, které lze dokoupit. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 98Zcela unikátní produkt můžete získat již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci postele! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této sekce za nejnižší cenu! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí top výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Ve slevě produkt Výsuvná postel 8 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nabídka od 9 468 Kč.