Zaoblené LED zrcadlo do koupelny

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65x80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu... více informací »
Zaoblené LED zrcadlo do koupelny
5 856 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65x80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu...

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením po celém obvodu. Zrcadlo o rozměru 65×80 cm má zaoblené rohy. Konstrukce z hliníkového rámu 45 mm, tloušťka zrcadloviny 5 mm. Zrcadlo můžete zavěsit horizontálně i vertikálně. Světelné diody LED ušetří až 85% energie ve srovnání s běžnými žárovkami, vydrží mnohonásobně déle a neobsahují rtuť. Technologie LED vám domů přinese úplně nové světlo, ušetříte za elektřinu a pomůžete přírodě. Koupelnová LED zrcadla se vyznačují zejména výbornou svítivostí. Zrcadlo je navrženo zejména pro moderní koupelnové interiéry, a proto zvoleným barevným podáním světla je „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. Připojení 220-240V. Ochrana IP 44. Lumen 3240, spotřeba-výkon 26W, teplota chromatičnosti 6000k-6500k. Zapojení do el. rozvodu a zapínání přes vypínač světel v místnosti. Dodáváme bez vypínače.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 75 x 8 x 89cm
Hmotnost 12,5 kg Tento výjimečný výrobek pořídíte snadno tu zařazený v kategorii koupelnová zrcadla. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této známé rubriky za super ceny. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. má top sortiment Podívejte se sami! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Zaoblené LED zrcadlo do koupelny od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás právě ve slevě! Akční cena od 5 856 Kč.