Zářivě oranžový sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Zářivě oranžový sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: zářivě oranžová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Barva oranžová
Velmi žádaný produkt Zářivě oranžový sedací vak můžete pořídit pohodlně na našem webu v kategorii sedací vaky! Pořiďte si akční kusy z této kategorie ve slevě. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. A to ještě není vše! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Zářivě oranžový sedací vak BeanBag Lumin Chair originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď právě ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 1 789 Kč.