Zásuvka pod postel – malá

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Zásuvka pod postel - malá
3 249 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 9 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 96 cm – hloubka 88 cm – výška 24 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo
Kvalitní a velmi žádaný výrobek je k sehnání již dnes tu na stránkách v oblíbené sekci postele! Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento kvalitní výrobek Zásuvka pod postel - malá od top značky FORLIVING s.r.o. seženete u nás právě téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 3 249 Kč.