Zásuvková komoda WOM 5M kalvados

Moderní komodu WOM 5M s 5 šuplíky nabízíme z lamina v dezénu kalvados. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří... více informací »
Zásuvková komoda WOM 5M kalvados
Moderní komodu WOM 5M s 5 šuplíky nabízíme z lamina v dezénu kalvados. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří...

Moderní komodu WOM 5M s 5 šuplíky nabízíme z lamina v dezénu kalvados. Univerzální vzhled naplní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance. Bezúchytové zásuvky poskytují pohodlné užití a zdůrazňují modernistický charakter interiéru. Praktický a snadno udržovatelný nábytek kolekce Wom, který bude zdobit interiér vaší ložnice, obývacího pokoje nebo dětského pokoje nabízíme i v dalších dezénech (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor calvados
Celková hloubka 38 cm Designový produkt Zásuvková komoda WOM 5M kalvados můžete koupit přímo tady na stránkách v oblíbené rubrice komody. Vyhledejte si ještě jiné produkty z naší sekce v akci! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí špičkové zboží ! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Zásuvková komoda WOM 5M kalvados od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. získáte v naší nabídce za extra cenu! Levně za 2 430 Kč.