Závěsná vitrína 1D1W

Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka.... více informací »
Závěsná vitrína  1D1W
Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka....

Závěsná vitrína z kolekce Damis je vyrobená z lamina. Vitrína v dezénu dub sonoma má plná dvířka a prosklená dvířka. Vnitřní vybavení závěsné vitríny (viz obrázek níže). Nábytek této kolekce se hodí především na zařízení moderních interiérů. Jednoduchý design a elegantní vzhled nábytku podporují ergonomické úchytky. Produkty kolekce Damis svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Hrany závěsné vitríny jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit vitrínu před mechanickým poškozením. Závěsnou vitrínu lze objednat s LED osvětlením (viz varianty produkty). Dodáváno v demontu. Výše uvedená cena je za variantu závěsné vitríny bez LED osvětlení. Závěsná vitrína je součástí kolekce Damis.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub sonoma Tento kvalitní a levný kousek Závěsná vitrína 1D1W máte možnost koupit zrovna na webu umístěný v kategorii vitríny! Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné sekce v bezva akci.

Nejprodávanější kus Závěsná vitrína 1D1W originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde ve výprodejové akci. Ceny od 5 809 Kč.