Závěsná vitrína , / šedý grafit

Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem,... více informací »
Závěsná vitrína
Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem,...

Do naší nabídky sektorového nábytku zařazujeme elegantní kolekci Murales. Nábytek tohoto provedení disponuje luxusním designem, jež se skvěle hodí do každé moderní domácnosti. Závěsná vitrína je vyrobena z lamina s ABS hranami. Dezén velmi hezky kombinuje dřevo dubu artisan s barvou šedého grafitu. Na uložení všeho potřebného máte k dispozici dva vnitřní prostory s policemi za dvířky. Jedna dvířka jsou prosklená a obě jsou vybavená dotykovým systémem PUSH UP. Vitrína lze také dovybavit LED osvětlením. Tloušťka použitého materiálu je 16 mm, nosnost laminové police je 5 kg a nosnost skleněné police maximálně 3 kilogramy. Dodáváme v demontu. Provedení: dub artisan / šedý grafit laminovaná DTD / ABS hrany tloušťka materiálu 16 mm nosnost skleněné police 3 kg nosnost laminové police 5 kg Další nábytek ze sektorové kolekce Murales naleznete níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 96.5
Hloubka 40
Unikátní a oblíbený kus Závěsná vitrína , / šedý grafit je dostupný bez problémů tu na stránkách v oblíbené kategorii vitríny! Mrkněte na unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě top zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento velmi oblíbený výrobek Závěsná vitrína , / šedý grafit originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde teď právě opravdu levně. Nabídky od 3 290 Kč.