Závěsné houpací křeslo Dinge,

Závěsné křeslo nesmí chybět na žádné zahradě. V létě ho oceníte nejen vy a vaše děti, ale i návštěva. Křeslo Dinge je... více informací »
Závěsné houpací křeslo Dinge
Závěsné křeslo nesmí chybět na žádné zahradě. V létě ho oceníte nejen vy a vaše děti, ale i návštěva. Křeslo Dinge je...

Závěsné křeslo nesmí chybět na žádné zahradě. V létě ho oceníte nejen vy a vaše děti, ale i návštěva. Křeslo Dinge je vyrobeno ze sítě ze 100% bavlny v bílé barvě. Lze jej přichytit mezi stromy, nebo na trám v interiéru. Fantazii se meze nekladou. Stojan ani jiný závěsný systém však není součástí balení, je jej tedy třeba dokoupit.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Bavlna
Oblíbený a akční produkt Závěsné houpací křeslo Dinge, lze koupit v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná křesla. Nyní můžete získat další zboží z této populární kategorie v akci! Výrobce FORLIVING s.r.o. má prvotřídní výrobky A tady je důkaz! To však není vše, náš sortiment je široký! U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Závěsné houpací křeslo Dinge, originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě opravdu levně. Nabídka od 650 Kč.