Závěsné křeslo AMBROSIA

Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme v černém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s... více informací »
Závěsné křeslo AMBROSIA
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme v černém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s...

Pohodlné a elegantní závěsné křeslo AMBROSIA nabízíme v černém provedení. Krásně měkký polštář a bavlněná vazba spolu s ozdobnými střapci zajistí pohodlí pro každého. Konstrukce je vyrobena z oceli, polyesteru a bavlny a je velmi stabilní a pružná. Rozměry v rozloženém stavu (ŠxVxH) : cca 80 x 130 x 75 cm Rozměry ve složeném stavu (ŠxVxH): cca 80x80x5 Šířka: 80 Hloubka: 60 Výška: cca 130 Průměr sedáku: cca 60 cm Délka střapců: cca 18cm Zadní popruhy : cca 1,5 x 112 cm Přední popruhy : cca 1,5 x 90 cm Rozměry polštáře (ŠxHxV): cca 80 x 40 x 58 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá
Materiál bavlna/polyester
Vysoce kvalitní produkt můžete získat ještě tady u nás v populární sekci závěsná křesla! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Závěsné křeslo AMBROSIA od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás teď se slevou! Nyní pořídíte jen za 1 390 Kč.