Závěsné relaxační křeslo APPLE

Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací... více informací »
Závěsné relaxační křeslo APPLE
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací...

Závěsné relaxační křeslo APPLE je pestrá varianta pohodlného sezení i houpání pro vás či pro vaši ratolest. Houpací závěsné křeslo můžete umístit do interiéru, dětského pokoje či na vaši terasu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do zeleného odstínu. Stojan a podstavec jsou v černém odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák na zip pro pohodlný odpočinek v barvě zelené. Závěsné křeslo je dostatečně stabilní a pohodlné.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 115 cm / 115 cm
Výška sedu 55 cm Unikátní a oblíbený produkt Závěsné relaxační křeslo APPLE lze koupit právě tady u nás ve známé rubrice závěsná křesla. Nyní najdete unikátní produkty z naší sekce z pohodlí domova!

Tento velmi oblíbený produkt Závěsné relaxační křeslo APPLE od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde teď právě za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 6 990 Kč.