Závěsné relaxační křeslo BLACK

Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor... více informací »
Závěsné relaxační křeslo BLACK
5 800 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor...

Závěsné houpací křeslo BLACK je vhodné i pro vyšší postavy. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je zavěšeno na černém podstavci. Umělý ratan po obvodu sedací plochy je bílý, vyplétání černé. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák na zip pro pohodlný odpočinek ve světle šedém odstínu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 100 cm / 120 cm
Výška sedu 55 cm
Tento designový výrobek najdete jednoduše tu v populární rubrice závěsná křesla! Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce skvělé produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Závěsné relaxační křeslo BLACK originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit právě se slevou! Aktuálně v akci za 5 800 Kč.