Závěsné relaxační křeslo SEWA – modrý sedák

Závěsné relaxační křeslo SEWA je robustním sedacím doplňkem do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční... více informací »
Závěsné relaxační křeslo SEWA - modrý sedák
5 900 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné relaxační křeslo SEWA je robustním sedacím doplňkem do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční...

Závěsné relaxační křeslo SEWA je robustním sedacím doplňkem do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek (na zip) pro pohodlný odpočinek. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg. Neváhejte s objednávkou – bezkonkurenční cena.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška sedu 75 cm
Výška křesla 123 cmVysoce kvalitní produkt lze koupit již dnes tady a teď na našem webu zařazený v kategorii závěsná křesla. Nyní pořídíte zlevněné zboží ve zmiňované sekci v bezva akci. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky

Exkluzivní výrobek Závěsné relaxační křeslo SEWA - modrý sedák od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě se slevou. Cena od 5 900 Kč.