Závěsný koš na prádlo Rea REST 4

Střední závěsná skříňka s košem na prádlo z kolekce Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu... více informací »
Závěsný koš na prádlo Rea REST 4
3 086 Kč
Ověřit dostupnost
Střední závěsná skříňka s košem na prádlo z kolekce Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu...

Střední závěsná skříňka s košem na prádlo z kolekce Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 2mm. Koupelnová skříňka má výklopná dvířka s košem na prádlo a otevírací dvířka s integrovaným tlumením. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z bohaté nabídky dezénů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 35
Výška 103Ve slevě produkt Závěsný koš na prádlo Rea jde pořídit právě tu na stránkách v sekci koupelnový nábytek. Nyní pořídíte oblíbené kousky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Nejprodávanější produkt Závěsný koš na prádlo Rea REST 4 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit teď skutečně levně. Aktuálně v akci za 3 086 Kč.