Židle jídelní Frozen

Výška 78 cm, šířka 50 cm, hloubka sedu 46 cm, výška sedu 46 cm. Elegantní starorůžové provedení židle na nožičkách. Židle je vhodná k... více informací »
Židle jídelní Frozen
Značka: Donna Shop
1 779 Kč
Ověřit dostupnost
Výška 78 cm, šířka 50 cm, hloubka sedu 46 cm, výška sedu 46 cm. Elegantní starorůžové provedení židle na nožičkách. Židle je vhodná k...

Výška 78 cm, šířka 50 cm, hloubka sedu 46 cm, výška sedu 46 cm. Elegantní starorůžové provedení židle na nožičkách. Židle je vhodná k jídelnímu stolu i ke kosmetickému stolu do ložnice. Skladem, připravena k odeslání.

Materiál kov
Barva růžová
Výška 78 cm
Čalounění látka
Šířka 50 cm
Hloubka 52 cm
Ve slevě tento produkt Židle jídelní Frozen můžete nakoupit bez problémů tu na stránkách v kategorii židle! Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další kousky od značky Donna Shop. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Donna Shop dlouhodobě nabízí skvělý sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní a velmi žádaný kus Židle jídelní Frozen originál od výrobce Donna Shop jednoduše můžete pořídit teď v akci. Aktuálně v akci za 1 779 Kč.