Zrcadlo CRO-11

Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce... více informací »
Zrcadlo  CRO-11
1 807 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce...

Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Nástěnné zrcadlo Cross 11 nabízíme v řadě moderních dezénů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 120 Tento neodolatelný výrobek Zrcadlo CRO-11 dostanete právě tady na našem webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla! Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu.

Designový kus Zrcadlo CRO-11 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď právě za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 1 807 Kč.