Zrcadlo kroucené stříbro

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo kroucené stříbro
2 083 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 30 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 36×46 cm až do 68×148 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva stříbrná-Šedá
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Super produkt Zrcadlo kroucené stříbro seženete rovněž tady na stránkách ve známé sekci koupelnová zrcadla. Připravili jsme další kusy z této oblíbené kategorie za internetové ceny! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout vysoce kvalitní zboží. A tady je důkaz.

Nejprodávanější produkt Zrcadlo kroucené stříbro od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás skutečně levně. V akci od 2 083 Kč.