Zrcadlo – palisandr

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - palisandr
1 412 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 60 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 42×52 cm až do 111x171cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva hnědá
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S fazetou
Tento diskontní kus je dostupný rovnou na webu zařazený v sekci koupelnová zrcadla. Mrkněte na zcela nové produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě top sortiment. To ale ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Zrcadlo - palisandr od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás právě skutečně levně. Nyní za akční cenu 1 412 Kč.