Zrcadlo – patinovaná sádra

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut... více informací »
Zrcadlo - patinovaná sádra
4 360 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5 mm. Šíře fazety 35 mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 45×55 cm až do 115×175 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva béžová
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S fazetou-V rámu Tento diskontní produkt máte možnost pořídit bez obtíží tady na webu zařazený v kategorii koupelnová zrcadla. Máme pro vás ještě jiné kusy ve zmiňované sekci ve slevě! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává špičkové zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Unikátní a žádaný kus Zrcadlo - patinovaná sádra od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás nyní levně. Cena od 4 360 Kč.