Zrcadlo s fazetou, staré dřevo s krouceným detailem

Zrcadlo s fazetou o šíři 70 mm v rámu s imitací starého dřeva s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC... více informací »
Zrcadlo s fazetou
3 497 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou o šíři 70 mm v rámu s imitací starého dřeva s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC...

Zrcadlo s fazetou o šíři 70 mm v rámu s imitací starého dřeva s krouceným detailem. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 113×173 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Barva šedá Tento skvělý kus lze pořídit právě zde tu v kategorii koupelnová zrcadla. Prozkoumejte podobné výrobky z této známé sekce ve výhodné akci!

Velmi žádaný výrobek Zrcadlo s fazetou, staré dřevo s krouceným detailem od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě zde ve slevě! Akční ceny již od 3 497 Kč.